HC Łada Togliatti - HC Barys Typy
Przegląd meczu
28.02 - dzień, w którym HC Łada Togliatti i HC Barys zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Rosja pod auspicjami turnieju KHL. Gra rozpocznie się o 10:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.
H2H i poprzednie wyniki
HC Łada Togliatti i HC Barys rozegrały ze sobą 8 raz na lodowisku hokejowym, gdzie HC Łada Togliatti wygrało 8, a HC Barys wygrało 0 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 25-7. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 15.02.25, a końcowy wynik to 2:4.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Łada Togliatti nie zremisowało
7 / 8 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Barys nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
7 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Łada Togliatti
7 / 10 ostatnich meczów HC Barys we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Łada Togliatti nie przegrała
7 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem HC Barys
Postaw:Podwójna szansa - 1X
8 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach HC Barys nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
8 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 ostatnich meczów HC Barys we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
3 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji
4 / 8 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się HC Łada Togliatti zwycięstwem w 3. tercji
6 / 10 ostatnich meczów HC Barys we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji
Postaw:1x2 - 3 okres - Z1
HC Łada Togliatti przegląd
Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny HC Łada Togliatti są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 1.9 strzelonych bramek na mecz i 2.9 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 4.8. Z tych 10 meczów, HC Łada Togliatti wygrał 2 meczów i przegrał 8 meczów. Klub zdobył 19 goli i nie trafił 29.
HC Barys przegląd
Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył HC Barys. Drużyna wygrała mecze 1 i przegrała mecze 9 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 4.2 goli na mecz i 1.9 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 6.1. HC Barys strzeliło 19 goli i straciło 42.
Przepowiednie meczów
Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych HC Łada Togliatti i HC Barys przewidzieliśmy, że Zwycięzca - Zespół 1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu.
28/02/2025
HC Łada Togliatti
HC Barys
Bet:Zwycięzca - Zespół 1
Miejsce Zakład